Золотий олімп

26 травня 2017 року

Кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І ми раді, що маємо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках і після них, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана юним обдарування, що ступили на цей нелегкий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням знати більше, ніж того вимагає шкільна програма.

26 травня у Богданівському будинку культури відбулося районне свято для обдарованих та здібних дітей району із символічною назвою «Золотий Олімп». 

Учасників свята привітали голова районної державної адміністрації О.Лукашов, голова районної ради С.Макаренко та помічник народного депутата О.Довгого А. Іщенко, Богданівський сільський голова А. Іващук.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує людей національно свідомих, творчих, які готові свій талант і природне обдарування поставити на службу своєму народові і рідній землі.

Безперечно, кожна дитина від природи талановита. І головне – допомогти їй знайти себе і вчасно визнати її талант.

 На урочистому заході відзначали найкращих учнів, вихованців і вчителів, що гідно представили нашу Знам’янщину на районному та обласному етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, на обласних етапах  VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка, інших всеукраїнських конкурсах, на обласних фестивалях дитячої творчості, обласних  спортивних змаганнях. Гості та організатори свята вручили  переможцям дипломи та стипендії.

Щирі оплески та слова вдячності були адресовані педагогам-наставникам юних обдарувань. Педагогів, які підготували переможців, нагородили подяками  та грошовими винагородами від народного депутата України О. Довгого та подяками відділу освіти.

Учасникам свята подарували музичні вітання творчі колективи художньої самодіяльності районного центру дитячої та юнацької творчості, учні навчальних закладів району.

 

 

Прочитано 103 раз