Жителі району матимуть можливість проходити обстеження на сучасному комп’ютерному томографі

31 березня 2016 року

31 березня 2016 року відбулося засідання комісії районної ради по проведенню конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району, яке провів заступник голови районної ради, голова комісії Молодченко Д. М.

Згідно з рішенням районної ради від 16 лютого 2016 року № 69 «Про надання дозволу на проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл району,  управління яким здійснюється районною радою» був оголошений конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення (клубу) центральної районної лікарні площею 150.00 кв. м. На розгляд конкурсної комісії надійшла заява про намір отримати право оренди від одного претендента — ТОВ «ЄВРОМЕДІКАЛ».

ТОВ «ЄВРОМЕДІКАЛ» створене як спеціалізоване підприємство медичної практики в галузі комп’ютерної томографії та мамографії, що цілком узгоджується з визначеними умовами конкурсу цільовим призначенням використання об’єкту оренди. Після детального вивчення документів, поданих товариством на конкурс, та обговорення питання члени комісії одноголосно визначили переможцем конкурсу ТОВ «ЄВРОМЕДІКАЛ».

Отже, після затвердження сесією районної ради рішення комісії про визначення переможця конкурсу,  укладання договору оренди, та отримання підприємством ліцензії на здійснення медичної практики за місцем знаходження,  центральна районна лікарня отримає збільшення надходжень від орендної плати, а населення Знам’янського району, що найважливіше, — можливість проходити обстеження на сучасному комп’ютерному томографі в центральній районній лікарні, а не за межами району.

 

Прочитано 44 раз