Засідання постійної комісії районної ради

06 червня 2019 року

06 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району, питань промисловості, енергетики, транспорту і зв‘язку, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії Я.Гаврилюк).

У засіданні взяли участь голова районної ради С. Макаренко, заступник голови районної ради Д. Молодченко, голова районної державної адміністрації О. Лукашов, директор комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради Р. Пушкаренко.

 

На розгляд комісії були внесені питання:

  1. Про затвердження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.
  2. Про затвердження субвенції з обласного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету.

Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо затвердження субвенції:

з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у сумі 6500 грн. на проведення психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять (заробітна плата у сумі 5330 грн., нарахування на оплату праці у сумі 1170 грн.) та визначити головним розпорядником коштів районного бюджету по використанню зазначеної субвенції відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації;

з обласного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок 2019 року, у сумі 3000000 грн.

Прочитано 29 раз