Засідання постійної комісії районної ради

26 лютого 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району, питань промисловості, енергетики, транспорту і зв‘язку, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії Я.Гаврилюк). В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Д. Молодченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Сидоренко.

На комісії було розглянуто питання «Про затвердження субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету».

Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо затвердження субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду, у сумі 480700 грн. на забезпечення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів на умовах співфінансування (видатки розвитку) та на забезпечення належними санітарно-гігієнічними умовами у приміщеннях закладів загальної середньої освіти на умовах співфінансування.

Прочитано 19 раз