Засідання постійної комісії районної ради

22 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району, питань промисловості, енергетики, транспорту і зв‘язку, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії Я.Гаврилюк). В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Д. Молодченко, головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради» Л. Балаклеїнко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації О. Волчок, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В. Сидоренко, головний спеціаліст служби у справах дітей В. Нечитайло.

На розгляд комісії були внесені питання:

  1. Про затвердження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
  2. Про затвердження субвенції з обласного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо затвердження обсягу субвенції:

 з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у обсязі 4044000 грн.;

з обласного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 883103 грн.

Прочитано 26 раз