Засідання постійної комісії районної ради

20 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього природного середовища (голова комісії О.Федорченко). В засіданні взяли участь голова районної ради С. Макаренко, заступник голови районної ради Д. Молодченко.

На розгляд комісії були внесені питання:

 1. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на передачу до складу земель запасу Богданівської сільської ради частини земельної ділянки.
 2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 10,8805 га для продажу права оренди на земельних торгах.
 3. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 5,5000 га для продажу права оренди на земельних торгах.
 4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 6,6900 га для продажу права оренди на земельних торгах.
 5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 6,3640 га, що відводиться для продажу права оренди на земельних торгах.
 6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,2553 га, наданої в оренду ТДВ «Колос».
 7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,9878 га, наданої в оренду ТДВ «Колос».
 8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 10,1770 га, наданої в оренду ТДВ «Колос».
 9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Лопатюк А.А.
 10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 1,5600 га, яка передана у власність Овчиннікову В.В.
 11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 3,9200 га, яка передана у власність Овчиннікову В.В. 
 12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду Новікову С.В.
 13. Про затвердження технічної  документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 8,7050 га, що перебуває в оренді Абрамової О.В.
 14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 10,1083 га, що перебуває в оренді.
 15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 27,6331 га, що перебуває в оренді Абрамової О.В.
 16. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Невхорош Л.В.
 17. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що належить за заповітом Токар Я.П.
 18. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої у власність Конишеву О.М.
 19. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Кривозуб І.С.
 20. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що належать Мороз Л.В. на праві власності.
 21. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Гришиній О.Я.
 22. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Самофаловій В.Г.
 23. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надана у власність Корнейчику С.О.
 24. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у спільну часткову  власність  Кравченку К.К. та Обельченко Т.М.
 25. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Знам’янська енергетична компанія».
 26. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ПрАТ «Агрохімцентр».
 27. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду Кобцю В.М.
 28. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, яка знаходиться у власності Антоненка О.М.
 29. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої у власність Бєлікову В.Ю.

Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо внесення даних питань на розгляд 29-ї сесії районної ради.

Прочитано 46 раз