Засідання постійної комісії районної ради

23 жовтня 2018 року

23 жовтня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району, питань промисловості, енергетики, транспорту і зв‘язку, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії Я.Гаврилюк). В засіданні взяли участь голова районної ради С. Макаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак, головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради» Л. Балаклеїнко.

На розгляд комісії було внесено питання: «Про затвердження обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості».

Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо затвердження обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, у сумі 1000000 грн. на забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, у тому числі: для амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Володимирівка у сумі 500000 грн., для амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Трепівка у сумі 500000 грн.. Визначити відповідальним виконавцем за використання коштів зазначеної субвенції комунальне некомерційне підприємство «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Знам’янської районної ради.

 

Прочитано 29 раз