Вшанували пам’ять воїнів Другої світової війни

Керівництво районної ради та районної державної адміністрації, представники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулися в населених пунктах району.

Голова районної ради С.Макаренко поклав квіти до Меморіального комплексу загиблим односельчанам у с.Пантазіївка.

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов завітав вшанувати пам’ять солдат та партизан Другої світової війни до с. Богданівка. Разом із жителями села Олександр Сергійович поклав живі квіти до пам’ятника героям – в пам’ять про воїнів, які загинули на території Знам’янського району.

Заступник голови районної ради Д.Молодченко взяв участь в урочистих заходах у с. Дмитрівка.

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак взяла участь в урочистій ході у с.Трепівка. Також Олена Анатоліївна відвідала учасника бойових дій у Другій світовій війни жителя с. Трепівка, привітала його зі святом, вручила продуктовий набір і Почесну Грамоту Знам’янської районної державної адміністрації та Знам’янської районної ради.

Керівник апарату райдержадміністрації О.Слюсаренко вітала з Днем Перемоги ветеранів війни та жителів с.Іванківці.

У всіх населених пунктах району хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих нацистами у роки Другої світової війни, а також пам’ять нинішніх героїв, які у наші дні віддали свої життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності України.

Прочитано 29 раз