Вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів

14 грудня 2015 року

Керівництво Знам’янської районної державної адміністрації, Знам’янської районної ради, Знам’янської міської ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, представники трудових колективів, громадськість району та міста взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вітаючи учасників заходу, голова районної ради С.Макаренко підкреслив, що вибух атомного реактора на ЧАЕС був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території колишнього Радянського Союзу і далеко за його межі.

– Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління, – зазначив Сергій Дмитрович. – Ми зобов’язані тим людям, які собою закривали нас від страшної біди. Українці повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні ми живемо. Подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

У рамках заходів відбулися: скорботна хода з вшанування пам’яті загиблих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Благочинний Знам’янського округу Отець Василій провів панахиду за загиблими учасниками тієї страшної катастрофи.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів.

Прочитано 94 раз