Візит до Дмитрівської об’єднаної територіальної громади

11 червня 2020 року

Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко  здійснили робочий виїзд до Дмитрівської ОТГ, під час якого вивчив досвід роботи об’єднаної територіальної громади в умовах проведення реформи децентралізації.

Спілкуючись із Дмитрівським сільським головою Наталією Стиркуль, керівник району ознайомився зі станом виконання бюджету громади, роботою виконкому з підприємствами, які здійснюють свою виробничу діяльність на території громади та позитивним досвідом співпраці, а також з розробкою та впровадженням цільових програм і стратегією розвитку ОТГ.

У ході візиту Василь Смаглюк відвідав ОНЗ «Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.», філію «Дмитрівська загальноосвітня школа», дошкільні навчальні заклади «Івушка» та «Малятко», комунальний заклад «Центр позашкільної освіти», АЗПСМ, будинок-інтернат для ветеранів с.Дмитрівка, сільський будинок культури та бібліотечну філію.

Підсумовуючи результати візиту, голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк наголосив, що пріоритетними напрямами розвитку Дмитрівської громади є питання щодо створення комфортних умов життя її громадян та соціально-економічний розвиток території.

Прочитано 11 раз