Вітання голови районної ради Сергія Макаренка з нагоди Свята останнього дзвоника

27 травня 2016 року

 Шановні випускники, учні, вчителі та батьки!

 

Прийміть сердечні вітання із Святом останнього дзвоника! Сьогодні для кожного він прозвучав по-різному – учням сповістив, що закінчились шкільні будні й розпочалися довгоочікувані літні канікули, батькам нагадав про бузковий запах дитинства, а у випускників попереду – перші самостійні кроки у доросле життя.

Дорогі випускники! Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і вагомими здобутками. Ви талановиті, сповнені завзяття і молодої енергії. Наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, творчо ставтеся до справи. Впевнений, що ви реалізуєте власні здібності, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Молодшим школярам бажаю веселих канікул, наповнених цікавими подіями, прекрасними захопленнями, корисними справами!

Шановні вчителі і батьки! Своєю любов’ю та невтомною працею ви  допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Разом із своїми дітьми ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги!

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, успіхів, впевненості у власних силах, наполегливості у досягненні мети та нових яскравих перемог!

 

З повагою

 

Голова районної ради                                                                          С.МАКАРЕНКО

Прочитано 31 раз