Вирішення проблемних питань учасників АТО – пріоритетне завдання органів влади

22 березня 2016 року

Сьогодні, 22 березня 2016 року в залі засідань районної ради відбулася зустріч з учасниками АТО та членами їх сімей за участі в.о. начальника Головного Управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Чувпила В.В., заступника голови районної ради Молодченка Д.М., керівника апарату Знам’янської райдержадміністрації Слюсаренко О.О.,  радника з питань АТО Мухурова В.Р.

На початку зустрічі керівник апарату райдержадміністрації О.Слюсаренко зазначила, що процес виділення земельних ділянок проходить не без ускладнень. Але, завдяки спільним зусиллям влади та громадськості, ситуація зрушила з мертвої точки. Так, лише за останній місяць, учасники АТО отримали 94 накази, серед яких накази дозволи на розробку проекту землеустрою та накази про затвердження документації із землеустрою та надання у власність земельних ділянок. Керівництво району зробить усе можливе, аби і надалі захисники нашої землі мали можливість безперешкодно та чітко, у визначені терміни, отримувати призначені їм земельні ділянки. Забезпечення учасників АТО пільгами, які для них передбачені, це є наше перше і найголовніше завдання.

Заступник голови районної ради Молодченко Д.М.  завірив усіх присутніх, що дотримання інтересів учасників АТО є пріоритетним завданням влади.

В.о. начальника Головного Управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Чувпило В.В. підкреслив, що буде налагоджено тісну співпрацю з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, будуть докладаються всі зусилля щодо вирішення всіх питань стосовно виділення земельних ділянок.

Під час зустрічі учасникам АТО та членам їх сімей були вручені 23 наказів дозволів на розроблення проекту землеустрою та 14 наказів про затвердження проектів землеустрою на земельні ділянки.

 

Прочитано 19 раз