Відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування обдарованих дітей — «Золотий олімп -2019»

30 травня 2019 року

Сьогодні, 30 травня, відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування обдарованих дітей  —  «Золотий олімп -2019».

Давня китайська мудрість стверджує: «Шлях в тисячу миль завжди починається з першого кроку». Свій перший крок до мрії, успіху зробили креативно мислячі, розумні, талановиті, мрійливі учні району, узявши участь і здобувши перемогу у предметних олімпіадах, обласних та Всеукраїнських мистецьких та спортивних конкурсах, фестивалях, змаганнях.

Привітати учасників дійства прийшли заступник голови районної районної ради Молодченко Дмитро Миколайович, голова державної адміністрації Лукашов Олександр Сергійович, , перший заступник голови райдержадміністрації Грінчак Олена Анатоліївна, помічник народного депутата О.Довгого Андрій Клименко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сидоренко Віта Григорівна.

Звертаючись до молоді, голова районної державної адміністрації Олександр Сергійович Лукашов подякував їм за старанність і талант, за значні досягнення у навчанні, мистецтві та спорті. Він наголосив, що на сьогодні пріоритетним завданням влади є сприяння розвитку талановитої молоді.

Так, у 2019 році на виплату стипендій переможцям із районного бюджету виділено кошти в сумі 33,0 тис. грн. Подяками голови райдержадміністрації, Дипломами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,  Дипломами  управління освіти, науки, молоді та спорту, грошовими винагородами нагороджено: 42 учні – переможці (І місце)  районних предметних олімпіад; 9 переможців обласного етапу предметних учнівських олімпіад;  20 переможців районного етапу (І місце) та 9 переможців обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьмих робіт Малої академії наук; 27 гуртківців та 7 команд, колективів РЦДЮТ — переможців обласних та всеукраїнських конкурсів; 11 учнів та 6 команд ЗЗСО — переможців обласних спортивних змагань; 6 учнів районного парламенту дітей нагороджено статуетками «ЛІДЕР РОКУ-2019».

«Перемога в олімпіадах, конкурсах та змаганнях для більшості з вас стала стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та спортивного зросту. Ваш талант, бажання й наполегливість – це запорука всіх досягнень і перемог»,  — підкреслив у своєму вітальному слові голова районної ради.

Урочистості перепліталися зі святковим концертом, під час якого юні вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості вже вкотре дивували присутніх своїми талантами.

Прочитано 26 раз