Відбулася VII сесія Знам’янської районної ради сьомого скликання

29 березня 2016 року

29 березня 2016 року під головуванням Макаренка С. Д. відбулося пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь помічник народного депутат О. Довгого Пустовий А. В. та депутат обласної ради Могилей М. М., сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

З питанням «Про виконання  програми економічного  і  соціального  розвитку  Знам’янського  району на 2015 рік, затвердженої рішенням  районної ради від 27 січня 2015 року № 701» депутатів ознайомила начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Чубін І. Ю., яка підсумувала свій виступ приємною новиною про вихід Знам’янського району на 5 місце серед районів області відповідно до оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій і міст Кіровоградської області.

Про хід виконання районної програми  розвитку культури на 2014-2018 роки проінформував начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Волчок О. І.

Низку питань, що стосуються соціального захисту населення району, представила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іванова А. І.

З метою покращення автомобільного сполучення в районі та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері цивільного захисту депутати затвердили програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах та інших доріг Знам’янського району на 2016-2017 роки та  цивільного захисту Знам’янського району на 2016-2020 роки.

В контексті розгляду питання програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг голова районної ради Макаренко С. Д. проінформував депутатів про те, що під час наради у голови Кіровоградської облдержадміністрації 28.03.2016 р. начальник служби автомобільних доріг області С. Поліщук озвучив інформацію щодо завершення будівництва об’їзної дороги в м. Знам’янка за рахунок кредитних коштів. Для цього планується виділити 88,6 млн. грн. Також Сергій Дмитрович зазначив, що одним із пунктів розпорядження  Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 176-р «Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020  “Розвиток мережі та утримання автомобільних  доріг загального користування” на 2016 рік» передбачений капітальний ремонт відрізку дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварино протяжністю 12 км, на що виділяється 66 млн. грн.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Бискуб Г. М. детально зупинилася на питанні «Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 46 «Про районний бюджет на 2016 рік».

На сесії також були розглянуті питання діяльності комунальних підприємств районної ради та ряд питань про затвердження документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

В «Різному» депутати обговорили питання об’єднання центральної районної лікарні і міської лікарні в єдиний медичний простір. Заступник голови районної ради Молодченко Д. М. зокрема зазначив, що на останній зустрічі з керівництвом міста була досягнута домовленість щодо створення єдиного медичного закладу, але проблеми є, і робота ще продовжується.

Також Молодченко Д. М. повідомив про успішне проведення пуско– налагоджувальних робіт в новій модульній котельні центральної районної лікарні. До кінця квітня котельня буде введена в експлуатацію.

 

Прочитано 47 раз