В Знам’янському районі відкрили нові амбулаторії та спортивний зал районного будинку культури

Сьогодні, 11 березня 2019 року, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко здійснив робочий візит до Знам’янського району. Разом із Сергієм Анатолійовичем до виїзду долучився народний депутат України Олесь Довгий. Посадовців супроводжували голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов та голова районної ради Сергій Макаренко. Візит розпочався з огляду новозбудованих амбулаторій у с.Володимирівка та с. Трепівка.

У рамках програми Президента України «Доступна медицина» в Знам’янському районі побудовано 2 абсолютно нові амбулаторії. Загальна вартість робіт кожної амбулаторії складає близько чотирьох з половиною млн. грн. Також для обох амбулаторій було придбано по автомобілю для медичного обслуговування населення по 500 тисяч грн. за рахунок коштів державного бюджету. Додатково за рахунок коштів районного бюджету придбано медичне обладнання та устаткування для оснащення новозбудових амбулаторій амбулаторії на суму 577 тис. 600 грн.

Спілкуючись із медичним персоналом керівник області висловив щирі слова подяки лікарям за небайдуже ставлення до професійної справи та вболівання за здоров’я населення.

Завітав також голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Анатолійович до Богданівки, де взяв участь в урочистому відкритті спортивного залу в приміщенні Знам’янського районного будинку культури.

У 1977 році в с.Богданівка на місці старого був зведений новий сільський будинок культури, який функціонально розподілявся на дві частини: сільський будинок культури та спортивний зал.

Рішенням Знам’янської районної ради сільський будинок культури с.Богданівка у 2004 році набув статусу «районного». На час передачі будівля потребувала значних капітальних вкладень та ремонту.

У 2017 році за підтримки народного депутата Олеся Довгого та спільними зусилями місцевої влади було розпочато реконструкцію частин будівлі районного будинку культури, спортивного залу.

Під час урочистостей голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко звернувся до всіх з вітальними словами та вручив спортсменам села м’ячі від футбольного клубу «Олександрія».

Присутній на заході народний депутат України Олесь Довгий також привітав гостей заходу та подарував магнітну дошку.

Реалізація даного проекту потребувала коштів у сумі 3 млн. 720 тис. грн. та була здійснена на умовах співфінансування з державою (державний бюджет – 2 млн. 936 тис.грн., районний бюджет – 783 тис.грн.).

Особливістю даного спортивного залу є екологічне, безпечне та сучасне наливне покриття підлоги з резиновою крихтою, яке призначене для професійних спортивних приміщень.

За рахунок коштів районного бюджету (225 тис.грн.) усі приміщення спортивного залу забезпечені необхідними меблями, комп’ютерною технікою, придбано спортивне обладнання та необхідний спортивний інвентар.

У сучасному спортивному залі забезпечені умови відвідування для маломобільного населення.

Своє перебування на території Знам’янського району голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко продовжив ознайомленням із опорним навчальним закладом «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області».

Під час відвідування школи керівник області оглянув класні кімнати та дізнався, що всього в опорному навчальному закладі навчається 590 учнів, відкрито 39 класів. До структури навчального закладу входять дві філії: «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (165 учнів) та філія «Цибулівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (107 учнів).

Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко вручив колективу школи акустичну систему. Народний депутат України Олесь Довгий, в свою чергу, подарував їм «Сертифікат на отримання кабінету фізики» загальною вартістю 185,4 тис. грн.

На честь 100-річчя з дня народження Івана Гуровича Ткаченка протягом 2019 року у районі заплановано проведення науково-практичної конференції, обласного зльоту молодих вчителів та ряду інших заходів.

Прочитано 14 раз