В районі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України, Дня державної служби та Дня молоді

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, установ та організацій, громадськість району взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Конституції України, Дня державної служби та Дня молоді.

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. Саме такою датою є День прийняття Конституції України.

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Вітаючи присутніх з професійним святом – Днем державної служби, керівники району наголосили, що професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко вручили працівникам району відзнаки районної державної адміністрації та районної ради.

Почесними грамотами Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено 9 осіб. Грамоти Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради отримали 17 знам’янчан. Подяки Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради вручили 6 особам.

Помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко вручив 7 працівникам району подяки від народного депутата України.

Присутніх на урочистостях вітали творчі колективи та окремі виконавці району.

Прочитано 41 раз