Урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, громадськість району взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Для українців, як і для всіх інших народів, Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.

Україна у роки Другої світової війни стала головним театром збройного протистояння в Європі. Буквально кожен клаптик нашої Батьківщини переораний бомбами, снарядами, перекопаний солдатськими лопатами, рясно политий кров’ю. Тут відбувалися найжорстокіші битви війни і загинуло чи не найбільше бійців та командирів.

У рамках заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулась урочиста хода, мітинг та покладання квітів на меморіальному кладовищі у м.Знам’янка.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих нацистами у роки Другої світової війни, а також пам’ять нинішніх героїв, які у наші дні віддали свої життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності України.

Також керівництво райдержадміністрації та районної ради відвідали учасників бойових дій у Другій світовій війні, які проживають у районі, вручили їм квіти та продуктові набори. Голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов та голова районної ради Сергій Макаренко завітали до ветеранів, які живуть у с.Дмитрівка, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак – с.Суботці, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко – с.Богданівку.

Зустрічі пройшли у теплій атмосфері. Очільники району щиросердно побажали ветеранам довгих років життя, шани та любові близьких.

Під час відвідувань керівники вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради учасникам бойових дій у Другій світовій війні Олександру Васильовичу Гончаренку, Катерині Федорівні Пантюшенко, Юрію Олександровичу Танському, Павлу Антоновичу Ваці, Миколі Івановичу Губенку та Василю Івановичу Леонову.

Прочитано 68 раз