Урочистості з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2016 року

Керівництво  Знам’янської районної ради, Знам’янської районної державної адміністрації, Знам’янської міської ради, депутати районної ради, представники трудових колективів, громадськість району та міста взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України.

Звертаючись до учасників урочистого зібрання перший заступник голови районної ради Д. Молодченко зазначив, що історія будь-якого народу містить періоди та дати, які є для нього визначальними.

– День ухвали Акта Злуки УНР і ЗУНР став для України саме таким, – відмітив Дмитро Миколайович. – Сьогодні від кожного з нас теж залежить збереження миру в Україні. Ми повинні забезпечити можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей на рідній землі. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших дідів та батьків, будемо ж гідні ратного військового подвигу наших військових, які сьогодні захищають нашу країну. Український народ сьогодні, як і багато років назад, не дозволить внутрішнім суперечкам похитнути цілісність держави.

Учасники заходів поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку та до пам’ятника героїв Небесної сотні.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто поклав своє життя, захищаючи незалежність нашої Батьківщини.

 

Прочитано 10 раз