Урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня державної служби України

23 червня 2020 року

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, установ та організацій, громадськість району взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня державної служби України.

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. Саме такою датою є День прийняття Конституції України.

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Вітаючи присутніх з професійним святом – Днем державної служби, керівники району наголосили, що професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко вручили працівникам району відзнаки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради.

Грамотами Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджені керівник апарату райдержадміністрації Олена Слюсаренко та начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Бискуб.

Почесними грамотами Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено 9 осіб. Грамоти Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради отримали 19 знам’янчан. Подяки Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради вручили 9 особам.

Присутніх на урочистостях вітали творчі колективи та окремі виконавці району.

 

Прочитано 21 раз