Урочисті заходи до Дня Соборності України

22 січня 2020 року

День Соборності України – це один з найважливіших етапів становлення і розвитку української державності, духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народу, єдність і цілісність України, недоторканість її кордонів. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР, унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Керівництво Знам’янської районної державної адміністрації, Знам’янської районної ради, , представники трудових колективів, громадськість району взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України.

З вітальними словами до присутніх на святі звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко.

Під час відзначення Дня Соборності України у залі пролунали пісні «На Україні» та «Мова єднання».

Присутні вшанували пам’ять загиблих, які віддали життя за свободу рідної землі,  хвилиною мовчання.

Завершилися урочистості покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та було створено живий ланцюг на знак єднання української нації.

Прочитано 15 раз