У Знам’янському районі відкрили новий спортивний майданчик для міні-футболу

У селі Петрове Знам’янського району урочисто відкрили спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. Він діятиме при опорному навчальному закладі «Петрівський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗШ І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області».

В урочистостях взяли участь голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова Знам’янської районної державної адміністрації Олександр Лукашов, голова Знам’янської районної ради Сергій Макаренко та Петрівський сільський голова Леонід Шульга.

Під час відкриття Сергій Кузьменко підкреслив: «У минулому році у Знам’янському районі я брав участь у відкритті двох сучасних спортивних майданчиків – у Дмитрівці та Мошориному. Сьогодні така подія відбувається у селі Петрове. Ми працюємо, щоб розвивалися наші діти. Бажаю Вам, юні спортсмени села Петрове, головне бути чемпіонами не лише у спорті. Будьте успішними. Успішні люди створюють успішну країну». Також Сергій Анатолійович подарував юним футболістам ОНЗ «Петрівський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗШ І-ІІІ ступенів» набір м’ячів.

Директор ОНЗ «Петрівський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗШ І-ІІІ ступенів» Олег Рябич під час свого виступу висловив слова вдячності за ініціативу та допомогу голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, Кіровоградській обласній раді, Знам’янській РДА в особі Олександра Лукашова, Знам’янській районній раді в особі Сергію Макаренку, місцевому самоврядуванню та підприємцям, які ніколи не стоять осторонь, Ростиславу Вакулику та Сергію Вакулику.

Спортивний майданчик збудовано за типовим проектом у рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Об’єкт – футбольний майданчик із сучасним штучним покриттям розміром 22 м х 42 м. Футбольний майданчик огороджене металевою огорожею. Усі роботи з реконструкції виконано за рахунок коштів  Петрівської сільської ради, обласної та районної державної адміністрації. Вартість робіт за проектом становить кошти сільської ради – 375,0 тис. грн., районний бюджет – 374,5 тис. грн., державний бюджет – 749,5 тис.грн.

Завдяки появі у селі Петрове нового майданчика для міні-футболу буде підростати загартована, здорова, освічена молодь. Нині у селі Петрове мешкає 89 дітей дошкільного віку та 201 школярів; діє спортивна секція з футболу.

Відразу після урочистостей новий спортмайданчик випробували у товариській грі юні «Буревісника» (Петрове) та «Буревісника» (Богданівка).

Відзначимо, що серед мешканців Петрівської сільської ради проводиться фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота. Спортсмени-аматори беруть участь у районній спортивній спартакіаді. Успішно спортсмени села зіграли в змаганнях з баскетболу – серед жінок посіли друге місце, серед чоловіків – третє. За підсумками змагань двоє спортсменів увійшли до збірної райони, що буде захищати честь Знам’янського району на змаганнях з баскетболу в залік обласних спортивних іграх серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області. На районних змаганнях з футболу та футзалу грає команда «Титан» (тренер Сергій Богун). Футболісти з с. Петрове виступають у розіграші Кубка пам’яті екс-гравця петрівського «Буревісника» Сергія Коржа.

У 2011 році за сприяння Ростислава Олександровича Вакулика було створено команду «Буревісник» (Петрове). За 7 років існування команда показала високі результати: двічі виходила до фінального етапу чемпіонату України з футболу серед аматорів (2013, 2014); срібний призер чемпіонату області з міні-футболу (2012), двічі чемпіони Кіровоградської області (2012, 2013), срібний призер чемпіонату Кіровоградської області (2014), чемпіон Знам’янського району (2011), двічі володар Кубка Кіровоградської області (2013, 2015), володар Кубка Першина (2014).

 

Прочитано 114 раз