У районі відзначили День Державного Прапора України та День незалежності України

Керівництво Знам’янської районної ради , Знам’янської районної державної адміністрації, представники трудових колективів, громадськість району, воїни-учасники антитерористичної операції взяли участь у заходах з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. Урочистості відбулися під гаслом «100-ліття боротьби і волі до свободи».

Двадцять сім років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх.

З того часу, як над країною офіційно був піднятий синьо-жовтий прапор, українці пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – це символ свободи та незалежності, єднання та слави нашої країни. Це – найвища національна святиня!

Керівництво району, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій, учасники АТО та громадськість району взяли участь у церемонії підняття Державного Прапора України. Почесне право підняти Державний Прапор України було надано учасникам антитерористичної операції Антону Мартиновському та Сергію Назарову.

У рамках святкування 27-ї річниці незалежності України відбулися: районні урочисті заходи у залі засідань районної ради, покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка, святковий концерт.

Під час урочистостей голова районної ради С.Макаренко, голова районної державної адміністрації О.Лукашов, військовий комісар Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» учасникам АТО – О.Герасимчуку, О.Гнененку, С. Козію, С. Курілову, О. Плужнику, О. Ситнику, В. Унтилову, В.Шейку.

Церемонію нагородження кращих працівників району провели голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов, голова районної ради Сергій Макаренко та помічник народного депутата О.Довгого Андрій Іщенко.

Гостей свята вітали творчі колективи та окремі виконавці району.

 

Прочитано 26 раз