У районі відбулося святкове театралізоване дійство «Подарунки від Святого Миколая!»

18 грудня 2019 року

19 грудня кожного року Україна та весь християнський світ святкує одне з найсвітліших та радісних свят – День Святого Миколая Чудотворця, завжди овіяний світлою радістю і душевним теплом!

З його приходом кожен очікує на маленьке диво, звершення якого під силу лише Святому. Особливо наближення цього свята чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює найзаповітніші бажання. Дорослі, в свою чергу, мають подбати, щоб цей день став незабутнім для них, подарувати їм віру у казку.

Саме в цей день в районній державній адміністрації відбувся благодійний святковий ранок для дітей з особливими потребами «Подарунки від Святого Миколая!».

Вітаючи малюків, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко щиро побажав діткам міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні, лише позитивних емоцій у житті, здійснення найпотаємніших мрій і задумів.

Під час театралізованого дійства постійно лунав радісний сміх, а у всіх на обличчях сяяли веселі усмішки. Казкова атмосфера зачарувала усіх присутніх, а дітлахи окрім подарунків, отримали прекрасний настрій.

 

Прочитано 13 раз