Тренерська нарада Знам’янської районної КДЮСШ

27 березня 2019 року на базі спортивної частини районного будинку культури у селі Богданівка відбулася тренерська нарада Знам’янської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. У роботі колегії взяли участь голова Знам’янської районної ради Сергій Макаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Віктор Слюсаренко, керівництво та тренерський склад комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Голова Знам’янської районної ради Сергій Макаренко та перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак обговорили з учасниками наради режим роботи реконструйованого спортивного залу, який було відкрито у цьому місяці, до завершення навчального року.

Сергій Дмитрович відзначив покращення матеріально-технічної бази підготовки спортсменів на території району: побудовані спортивні майданчики у селах Дмитрівка, Мошорине і Петровому; нині вже функціонує реконструйований спортивний зал. Також Сергій Макаренко розповів про плани подальшого розвитку спортивної інфраструктури в інших селах району.

Олена Анатоліївна відзначила підвищення рівня результатів спортсменів на змаганнях обласного та всеукраїнського значення та висловила слова вдячності тренерам за їх не легку працю у вихованні нових чемпіонів.

Розглянуто можливість підвищення рівня спортивної майстерності різних верств населення району, не лише вихованців районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Озвучувалися здобутки спортсменів у березні на всеукраїнському та обласних рівнях; проаналізовано досягнення та можливі шляхи ще покращення результатів.

Були розглянуті та затвердження календарі спортивних заходів за участі вихованців районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи на квітень і травень 2019 року. Окрім того були розглянуті питання щодо ведення документації тренерським складом.

Прочитано 26 раз