«Створи український колорит»

Щороку, у третій четвер травня, у Знам’янському районі відзначають День вишиванки. Цьогоріч День вишиванки припадає на період карантину, тому масові заходи не проводилися. Але пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо. Адже, для українців вишиванка — як молитва, особливе вбрання, в якому хочеться мріяти, в якому чіткіше уявляється своє коріння і в якому чіткіше відчувається відповідальність за майбутнє.

Тому, відділом освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації та працівниками районного будинку культури був започаткований арт-моб «Створи український колорит», участь у якому взяв кожний структурний підрозділ райдержадміністрації.

Завдання атр-мобу — відтворення українського колориту у тематично-побутових картинах сьогодення.

21 травня у фойє райдержадміністрації всі мали змогу оглянути фото-галерею з однойменною назвою за участі героїв цього арт-мобу.

Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко нагородили учасників заходу Подяками районної державної адміністрації та районної ради за активну громадську позицію та популяризацію українських народних традицій.

Тож, одягнемо вишиванку — у знак єдності, підтримки та любові! Адже, на нас дивиться весь світ і в цю мить весь світ милується нами! Світлого настрою у вишитий день!

Прочитано 22 раз