Спільне засідання постійних комісій районної ради

24 червня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, в якому взяли участь голова районної ради С. Макаренко, заступник голови районної ради Д. Молодченко, голова районної державної адміністрації В. Смаглюк, депутат обласної ради М. Могилей, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На розгляд комісій було внесено наступні питання:

 1. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.
 2. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.
 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №693 «Про районний бюджет Знам’янського району на 2020 рік».
 4. Про надання згоди на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району.
 5. Про затвердження річних звітів про виконання показників фінансових планів комунальних підприємств Знам’янської районної ради за 2019 рік.
 6. Про надання згоди комунальному підприємству Знам’янської районної ради «Районна аптечна мережа» на закриття аптечного пункту.
 7. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради на 2020 рік у новій редакції.
 8. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Веселківського фельдшерського пункту.
 9. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району у комунальну власність Диківської сільської ради будівлі Диківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та будівель господарського призначення.
 10. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району у комунальну власність Іванковецької сільської ради будівлі Юхимівського фельдшерського пункту.
 11. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради на передачу будівлі Коханівського фельдшерського пункту та майна на баланс Суботцівської сільської ради.
 12. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради на обстеження технічного стану будівлі, виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення будівельної експертизи проекту на виконання робіт за проектом.
 13. Про призначення начальника комунального підприємства Знам’янської районної ради по господарському забезпеченню.
 14. Про затвердження реєстру об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району Кіровоградської області у новій редакції.
 15. Про затвердження структури комунального підприємства Знам’янської районної ради «Районна аптечна мережа» у новій редакції.
 16. Про поновлення на посаді Галицького В.Ю.

            Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо внесення даних питань на розгляд 43-ї сесії районної ради.

 

Прочитано 21 раз