Спільне засідання постійних комісій районної ради

28 лютого 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, в якому взяли участь голова районної ради С. Макаренко, заступник голови районної ради Д. Молодченко, перший заступник голови райдержадміністрації О. Грінчак, депутат обласної ради М. Могилей, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На розгляд комісій було внесено наступні питання:

 1. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.
 2. Про затвердження районної Програми створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату на 2020 рік.
 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №693 «Про районний бюджет Знам’янського району на 2020 рік».
 4. Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району Кіровоградської області у новій редакції.
 5. Про затвердження Порядку поділу та передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл Знам’янського району, у комунальну власність об’єднаних територіальних громад у новій редакції.
 6. Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс об’єктів та майна, що належать до спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району Кіровоградської області у новій редакції.
 7. Про передачу Пантазіївського фельдшерського пункту та його майна у комунальну власність територіальної громади Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.
 8. Про передачу майна Веселківського фельдшерського пункту у власність територіальної громади Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.
 9. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради у новій редакції.
 10. Про оптимізацію структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради.
 11. Про затвердження Статуту Знам’янської районної централізованої бібліотечної системи.
 12. Про затвердження реєстру об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району Кіровоградської області у новій редакції.
 13. Про затвердження структури комунального підприємства Знам’янської районної ради по господарському забезпеченню.
 14. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Богданівка Богданівської сільської ради Знам’янського району Кіровоградської області.
 15. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кучерівка Богданівської сільської ради Знам’янського району Кіровоградської області.
 16. Про затвердження структури комунального підприємства Знам’янської районної ради «Районна аптечна мережа» у новій редакції.
 17. Про поновлення на посаді Галицького В.Ю.

            Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо внесення даних питань на розгляд 41-ї сесії районної ради.

Прочитано 17 раз