Спільне засідання постійних комісій районної ради

07 вересня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району, питань промисловості, енергетики, транспорту і зв‘язку, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії Я.Гаврилюк), з питань освіти, культури, спорту і молоді, з питань соціального захисту та охорони здоров’я (голова комісії Л. Бойчук) та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього природного середовища (голова комісії О.Федорченко). В засіданні взяли участь голова районної ради С.Макаренко, депутат обласної ради М.Могилей, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На розгляд комісій було внесено питання порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради:

 1. Про інформацію про результати діяльності Знам’янської місцевої прокуратури у першому півріччі 2018 року.
 2. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.
 3. Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 379.
 4. Про внесення змін до районної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Знам’янському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року № 44.
 5. Про затвердження районної програми цивільного захисту Знам’янського району на 2016-2020 роки у новій редакції.
 6. Про затвердження районної програми розвитку агропромислового комплексу Знам’янського району на 2018-2023 роки в новій редакції.
 7. Про затвердження програми «Фінансова підтримка та розвиток первинної медико-санітарної допомоги населенню Знам’янського району на 2018-2019 роки».
 8. Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради у новій редакції.
 9. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 квітня 2018 року №411 «Про припинення комунального закладу «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради.
 10. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
 11. Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.
 12. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 364 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 13. Про припинення діяльності юридичної особи – Веселокутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.
 14. Про припинення діяльності юридичної особи – Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.
 15. Про завершення процедури припинення діяльності юридичної особи – Коханівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.
 16. Про завершення процедури припинення діяльності юридичної особи – Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.
 17. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району.
 18. Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради, затвердженої рішенням  районної ради від 21 серпня 2012 року № 261.
 19. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок площею 0,0068 га, наданих в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».
 20. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,1451 га, наданої в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».
 21. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,0901 га, наданої в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».
 22. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ТДВ «Інтерресурси».
 23. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходиться в оренді СФГ «Сєвєрянін».
 24. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої у власність Буйному О.А.
 25. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої у власність Лодатко С.В.
 26. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої у власність Лодатку В.О.
 27. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 44,8559 га, наданої в оренду ТОВ «МАС-АГРО».
 28. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 121,6017 га, наданої в оренду ТОВ «МАС-АГРО».
 29. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 6,3640 га, що відводиться для продажу права оренди на аукціоні.
 30. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Костюченку Р.В.
 31. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Ющуку Д.В.
 32. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Чорному П.С.
 33. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Чжоу В.В.
 34. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої у власність Єльнику В.С.
 35. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої у власність Меркуловій Л.С.

         Різне.

Після детального обговорення питань порядку денного члени комісій внесли свої пропозиції, зміни та доповнення до проектів рішень.

 

Прочитано 20 раз