Спільне засідання постійних комісій районної ради

02 лютого 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району, питань промисловості, енергетики, транспорту і зв‘язку, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів (голова комісії Я.Гаврилюк), з питань освіти, культури, спорту і молоді, з питань соціального захисту та охорони здоров’я (голова комісії Л. Бойчук) та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього природного середовища (голова комісії О.Федорченко). В засіданні взяли участь голова районної ради С.Макаренко, заступник голови районної ради Д.Молодченко, голова райдержадміністрації О.Лукашов, депутат Кіровоградської обласної ради М.Могилей, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На розгляд комісій було внесено питання порядку денного двадцять четвертої сесії районної ради:

 1. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 364 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 3. Про затвердження структури комунального закладу «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції.
 4. Про розірвання договору оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району від 07 серпня 2017 року № 15.
 5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок площею 0,0063 га, наданих в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».
 6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Агрофірма «Хлібодар».
 7. Про рішення Знам’янської районної ради від 12 жовтня 2017 року № 318 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Знам’янський граніт».
 8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Майданюку С.І.
 9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Титаренко Г.М.
 10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Кузьменко Г.Г.
 11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Касьянову О.О.
 12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Белелі Д.В.
 13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,1534 га, наданої в оренду ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія».
 14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,1723 га, наданої в оренду ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія».
 15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 1,8800 га, наданої в оренду ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія».
 16. Різне

Після детального обговорення питань порядку денного члени комісій прийняли  відповідні рішення.

Прочитано 23 раз