Слава і гордість району!

4 грудня у залі засідань районної ради відбулося святкове дійство до Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України та з нагоди вручення кращим працівникам району сертифікатів про занесення на дошку пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Саме сьогодні, на передодні Дня Збройних Сил України, весь український народ вітає своїх захисників.

Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками.

Це свято сильної, відкритої, безкорисної і непідкупної дружби, яка проходить перевірку небезпекою та ризиком.

За календарем офіційних дат День місцевого самоврядування запроваджене в Україні з 2000 року. Ось уже багато років поспіль представники місцевого самоврядування відзначають своє професійне свято. Зрештою, не так важливо, яку річницю відзначають органи місцевого самоврядування, головне, що такий день є, бо це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх виборців, бо вони теж зацікавлені в розвитку самоврядування.

Зі словами глибокої вдячність до наших захисників – військовослужбовців Збройних Сил України, працівників органів місцевого самоврядування та кращих працівників району, звернулись голова Знам’янської районної державної адміністрації Олександр Лукашов, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко та помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко, які вручили відзнаки кращим працівникам району та свідоцтва про занесенням на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Цікава концертно-розважальна програма створила в залі атмосферу доброзичливості і радісний святковий настрій.

Миру, добробуту, процвітання та благополуччя нашій країні та всім присутнім на заході побажало керівництво нашого району.

 

Прочитано 80 раз