Районний парламент дітей взяв участь у роботі сесії районної ради

Знам’янський районний парламент дітей взяв участь у пленарному засіданні двадцять п’ятої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Макаренко. У роботі сесії взяли участь депутат Кіровоградської обласної ради Михайло Могилей, голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов, сільські голови та керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ, організацій району.

Координатор Знам’янського районного парламенту дітей Олена Єніна зазначила, що районний парламент дітей вперше бере участь в роботі сесії районної ради. Юні парламентарі ознайомилися, як проводяться сесії, приймаються рішення. Поспілкувалися з депутатами районної ради.

Також голова районного парламенту дітей Валерія Гречук поспілкувалася з головою районної ради Сергієм Макаренком та головою районної державної адміністрації Олександром Лукашовим з питань розвитку шкільного парламенту. Зазначила й те, що Знам’янський районний парламент дітей зайняв третє місце в рейтингу районних та міських парламентів дітей в області. Тож за вагомий внесок у розвиток громадського руху в області, плідну взаємодію з місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування та вагомі досягнення в діяльності Кіровоградської області нагороджений дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

 

Прочитано 69 раз