Проекти рішень

 

 

Про звіт голови районної ради.

 

Про районну  Програму  територіальної  оборони  Знам’янського  району  на 2018-2019 роки.

 

Про внесення змін до районної програми «Оборона» на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23 грудня 2016 року № 197.

 

Про внесення змін до районної програми цивільного захисту Знам’янського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29 березня 2016 року № 80.

 

Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року № 36.

 

Про звіт про виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2017 року.

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 201 «Про районний бюджет на 2017 рік».

 

Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств районної ради на 2018 рік.

 

Про реформування комунального підприємства «Редакція районної газети «Сільське життя».  

 

Про надання дозволу на передачу з балансу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району на баланс Дмитрівської сільської ради коректора об’єму газу.

 

Про передачу цілісного майнового комплексу Знам’янської центральної районної лікарні.

 

Про затвердження структури Знам’янської центральної районної лікарні.

 

Про вилучення з оперативного управління центральної районної лікарні частини нерухомого майна.

 

Про припинення договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади від 06 квітня 2016 року № 1/16.

 

Про передачу частини приміщення Мошоринської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок площею 0,0133 га, наданих в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок площею 0,0043 га, наданих в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Агрофірма «Хлібодар».

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ФГ «Пацеля».

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, наданих в оренду Благовісному М.В.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду Корсуну В.П.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Зайцеву О.М.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 43,4843 га, наданої в оренду Савченко Н.В.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 9,6868 га, наданої в оренду Савченко Н.В.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 32,5936 га, наданої в оренду Савченко Н.В.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,5559 га, наданої в оренду Савченко Н.В.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Волчку О.І.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Волчок О.В.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Волчок В.О.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Волчку В.О.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Лісковій О.М.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Чайці І.О.

 

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Цимбалу Д.М.