ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ,

що пропонуються до порядку денного

сорок третьої сесії районної ради сьомого скликання

 

 1. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.
 2. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.
 3. Про   внесення  змін до  рішення  районної  ради  від  17  грудня 2019  року № 693 «Про районний бюджет Знам’янського району на 2020 рік».
 4. Про передачу в оренду майна,  що належить до спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району.
 5. Про  затвердження  річних  звітів  про виконання показників фінансових планів   комунальних   підприємств  Знам’янської районної ради за 2019 рік.
 6. Про надання згоди комунальному підприємству Знам’янської районної  ради «Районна аптечна мережа» на закриття аптечного пункту.
 7. Про затвердження фінансового плану  комунального некомерційного підприємства  «Знам’янський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Знам’янської  районної ради на 2020 рік у новій редакції.
 8. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Веселківськогофельдшерського пункту.
 9. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району у комунальну власність Диківської сільської ради будівлі Диківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та будівель господарського призначення.
 10. Про передачу із спільної власностітериторіальних громад сіл Знам’янського  району у комунальну власність Іванковецької  сільської  ради  будівлі  Юхимівського  фельдшерського пункту.
 11. Про   надання  дозволу  комунальному некомерційному підприємству «Знам’янський  районний центр первинної медико-санітарної  допомоги»  Знам’янської  районної  ради  на  передачу будівлі Коханівського фельдшерського  пункту та майна на баланс Суботцівської сільської ради.
 12. Про затвердження реєстру об’єктівнерухомого майна спільної власності  територіальних громад сіл Знам’янського  району Кіровоградської області у новій редакції.
 13. Про затвердження структури комунального підприємства Знам’янської районної ради  «Районна аптечна мережа»  у новій редакції.
 14. Про поновлення на посаді Галицького В.Ю.