Проекти рішень

 

1. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 6,3640 га, що  відводиться  для продажу  права оренди на аукціоні.

 

2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,2553 га, наданої в оренду ТДВ «Колос».

 

3. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,9878 га, наданої в оренду ТДВ «Колос».

 

4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 10,1770 га, наданої в оренду ТДВ «Колос».

 

5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Лопатюк А.А.

 

6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Невхорош Л.В.

 

7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що належить за заповітом Токар Я.П.

 

8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що належать Мороз Л.В. на праві власності.

 

9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Гришиній О.Я.

 

10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у власність Самофаловій В.Г.

 

11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, переданої у спільну часткову власність Кравченку К.К. та Обельченко Т.М.

 

12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Знам’янська енергетична компанія».

 

13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду Кобцю В.М.

 

14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, яка знаходиться у власності Антоненка О.М.

 

 

Різне.