Проекти рішень:

 

 Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.

 

Про внесення змін до програми оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 379.

 

Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

 

Про внесення  змін до  рішення  районної ради  від  14   грудня    2018 року № 566 «Про районний бюджет на 2019 рік».

 

Про затвердження реєстру об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району.

 

Про припинення діяльностівідокремленого підрозділу ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. І.Г. Ткаченка» — філії «Цибулівська ЗШ» та створення відокремленого підрозділу в опорному навчальному закладі «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів  імені Т.Г. Шевченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області».

 

Про передачу ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка» та його майна  до комунальної власності територіальної громади Дмитрівської сільської ради.

 

Про передачу частини приміщення Дмитрівського сільського будинку культуриіз спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району до  комунальної власності територіальної громади Дмитрівської сільської ради.

 

Про припинення діяльності відокремленого підрозділу ОНЗ «Петрівський НВК»ДНЗ – ЗШ І-ІІІ ступенів» — філії «Пантазіївська ЗШ» та передачі його майна у комунальну власність територіальної громади Новопразької селищної ради.

 

Про затвердженняструктури комунальногонекомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Знам’янської  районної ради у новій редакції.

 

Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка та розвиток первинної медико-санітарної допомоги на 2018-2019 роки», затвердженої рішенням районної ради від 07 вересня 2018 року № 475.

 

Про звільнення Радченка Д.М. з посади начальника комунального підприємства Знам’янської  районної ради по господарському забезпеченню.

 

Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.