ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ,

що пропонуються до порядку денного

сорок п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

 

 

Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.

 

Про внесення змін до програми оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 379.

 

Про внесення змін  до  програми «Фінансова підтримка та розвиток первинної медико-санітарної допомоги  на 2020 рік»,  затвердженої рішенням  районної ради від 17 грудня 2019 року № 684.

 

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської  районної ради на 2020 рік у новій редакції».

 

Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 693 «Про районний бюджет Знам’янського району на 2020 рік».

 

Про призначення директора комунальної  установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників  Знам’янської  районної ради Кіровоградської  області».

 

Про  новий склад конкурсної комісії  по проведенню конкурсу на посаду директора,  інших педагогічних працівників  комунальної  установи «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників Знам’янської  районної  ради  Кіровоградської області».

 

Про припинення юридичної особи комунальногопідприємства Знам’янської районної ради по господарському забезпеченню.

 

Про припинення юридичної особи комунального підприємства Знам’янської районної ради «Районна аптечна мережа».

 

Про передачу приміщення з балансу комунального підприємства «Районнааптечна мережа» на баланс комунального  некомерційного підприємства «Знам’янський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Знам’янської  районної  ради. 

 

Про передачу нерухомого майна ізспільної власності територіальних  громад  сіл  Знам’янського  району   у  комунальну  власність сільських рад району.

 

Різне.