Привітали дітлахів з Міжнародним Днем захисту дітей!

02 червня 2016 року

Традиційно, щороку 1 червня вся країна святкує гарне свято – Міжнародний День захисту дітей.

У цей день гостей привітно зустрічали вихованці дитячого будинку сімейного типу Шкафер Наталії Миколаївни, Шкафер Володимира Іллліча та діти із прийомної сім’ї Даценко Алли Олегівни, Даценка Віктора Івановича. До цих родин завітали голова районної ради С.Макаренко, голова районної державної адміністрації О.Лукашов, Дмитрівський сільський голова Н.Стиркуль, які привітали дітей зі святом.

Сергій Дмитрович подякував прийомним батькам за те, що завдяки їм, діти мають змогу рости в родинах і сімейному затишку.

– Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, – зазначив голова районної ради С. Макаренко. – Вона є основним джерелом єдності та любові в нашому житті.

Вітаючи дітей з їх святом, Сергій Дмитрович вручив подарунки та підкреслив, що діти – це найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Любов, добро та знання, яке дорослі плекають у душах дітлахів, стануть фундаментом розвитку нашої Батьківщини.

Наостанок, очільники району побажали батькам та дітям міцного здоров’я, щастя, добра і здійснення всіх ваших мрій.

 

Прочитано 27 раз