Поздоровили ветерана з ювілеєм

Нещодавно українці відзначили 74-у річницю визволення України від фашистських загарбників. Свідків тих страшних часів з кожним роком стає все менше, а учасників визволення нашої Батьківщини залишилось зовсім мало. І саме тому наша підтримка, а особливо увага, стає їм ще необхіднішою.

Саме сьогодні відзначає своє 95-річчя учасник бойових дій Другої світової війни, жителька с. Дмитрівка Ганна Данілівна Дорофєєва. Поздоровити ювілярку із цією особливою датою завітали голова районної  ради Сергій Макаренко, голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов та Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль.

Ганна Данилівна пройшла нелегкий та тернистий шлях. Ще молодою дівчиною вона пройшла страшне випробування – Другу світову війну. Разом з іншими дівчатами та хлопцями вона була учасницею партизанського руху та допомагала звільнити нашу Батьківщину від ворога. Була поранена та катована загарбниками. За мужність, незламність та героїзм Ганна Данилівна була нагороджена Орденом Великої Вітчизняної війни, Орденом «За мужність», медаллю Жукова та іншими державними нагородами. По закінченню війни дівчина повернулася до рідного села – Дмитрівки, вийшла заміж за офіцера Павла Степановича, з яким виростили та виховали трьох дітей.

І сьогодні, незважаючи на тяжкі прожиті роки та дуже поважний вік, ця стійка жінка з посмішкою зустріла поважних гостей. Керівники району вручили іменинниці квіти та подарунки, побажали здоров’я та ще багато років прожити поруч з дорогими та близькими серцю людьми.

У цей святковий день Ганна Данилівна була більш ніж завжди оточена любов’ю, увагою та піклуванням рідних та близьких людей. Вона подякувала всім за щирі привітання та подарунки.

Прочитано 17 раз