ОСТАННІЙ ДЗВОНИК — НЕЗАБУТНЄ СВЯТО

31 травня 2018 року

День останнього дзвоника — завжди урочисте, радісне, і, водночас, хвилююче свято, особливо  для випускників, адже шкільний дзвоник для них лунає востаннє і попереду початок дорослого та самостійного життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. 31 травня 2018 року  в усіх освітніх закладах району відбулися святкові лінійки  з нагоди  закінчення навчального року – свято Останнього дзвоника, на яке зібралися педагоги, учні шкіл, батьки та гості.

 Молодші школярі вітали випускників із початком нового етапу в житті, згадували успіхи учнів на олімпіадах, конкурсах і змаганнях, діти раділи тривалим канікулам, але й трохи сумували, що розлучаються з більшістю друзів-однокласників. Прощальний шкільний вальс, квіти, усмішки і сльози, вишиванки і численні фото – це сьогодні було в усіх навчальних закладах району.

Голова районної ради С. Макаренко привітав цього дня із закінченням навчального року вчителів та учнів Пантазіївського і Петрівського навчальних закладів, заступник голови районної ради Д. Молодченко відвідав опорний навчальний заклад «Суботцівска загальноосвітня школа      І-ІІІ ступенів». Вітаючи головних героїв свята, керівники району побажали їм успіху, впевненості у власних силах, активної життєвої позиції, а молодшим учням — цікавого літнього відпочинку.

Прочитано 26 раз