Пленарне засідання двадцять четвертої сесії Знам‘янської районної ради сьомого скликання, відбудеться 2 лютого 2018 року о 10:00 год. в залі засідань районної ради.

1. Про  внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 364 «Про районний бюджет  на 2018 рік».

 

2. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.

 

3. Про затвердження структури комунального закладу «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції.

 

4. Про затвердження технічної документації   по нормативній грошовій оцінці земельних  ділянок площею 0,0063 га, наданих в оренду   ПрАТ «Кіровоградобленерго».

 

5. Про затвердження технічної документації  по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Агрофірма  «Хлібодар».

 

6. Про затвердження технічної документації  по нормативній грошовій оцінці земельної  ділянки, переданої у власність  Майданюку С.І.

 

7. Про затвердження технічної документації  по нормативній грошовій оцінці земельної  ділянки, переданої у власність  Титаренко Г.М.

 

8. Про затвердження технічної документації  по нормативній грошовій оцінці земельної  ділянки, переданої у власність  Кузьменко Г.Г.

 

9. Про затвердження технічної документації  по нормативній грошовій оцінці земельної  ділянки, переданої у власність  Касьянову О.О.

 

10. Про затвердження технічної документації  по нормативній грошовій оцінці земельної  ділянки, переданої у власність  Белелі Д.В.

 

11. Різне.

Прочитано 25 раз