До відома депутатів Знам’янської районної ради!

Нагадуємо, що з 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон)  суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

 

Акцентуємо увагу на тому, що декларанту необхідно перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр) та  перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром.

 

Радимо скористатись рекомендаціями щодо роботи з Реєстром та роз’ясненнями щодо заповнення форми е-декларації або ж відповідями на найчастіші запитання, розміщеними на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua

 

Довідки за телефоном: 2-18-16 (виконавчий апарат районної ради).

Прочитано 52 раз