Об’їзну дорогу навколо Знам’янки — відкрито

5 червня 2018 року керiвник Державного агентства автомобiльних дорiг України Славомiр Новак, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, очільник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко здійснили робочий візит на територію Знам’янщини, у ході якої було відкрито об’їзну дорогу навколо міста Знам’янка.

У вказаному заході взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Лукашов та голова районної ради Сергій Макаренко.

Будування  відрізку дороги навколо Знам’янки розпочалось з 2011 року. Загальна вартість робіт становила 141 млн. грн., таке капітальне будівництво стало гарним прикладом співпраці з місцевою владою, адже співфінансування було значним. Ця дорога з’єднала з дорогами державного значення «Київ-Знам’янка», «Знам’янка-Луганськ-Ізварине» та «Знам’янка-Подорожнє». Очікується, що інтенсивність руху на ній становитиме понад 8000 автомобілів на добу.

Подяку за співпрацю на адресу губернатора Кіровоградщини висловив керівник «Укравтодору» Славомір Новак. Він підкреслив, що в Кіровоградській області спрямування субвенції на місцеві дороги є зразком для наслідування. Адже це перший за останні 5 років приклад нового будівництва доріг в Україні.

Гарантії щодо якості дороги — 10 років. Нині створено спеціальне підприємство — лабораторію з контролю якості дорожніх  робіт, яке займається слідкуванням за стандартами згідно вимог законодавства.

Прочитано 26 раз