Нарада із сільськими головами району

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак спільно з головою районної ради Сергієм Макаренком провели нараду із сільськими головами району.

Під час наради було обговорено питання формування пропозицій та внесення змін до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

З питання паспортизації місць видалення відходів (МВВ) начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Тетяна Бабіч інформувала присутніх про проведене обстеження та погодження відведення земельних ділянок, з метою розміщення місць видалення твердих побутових відходів та подальшої роботи органів місцевого самоврядування щодо паспортизації МВВ.

Також під час наради було розглянуто питання про стан фінансування комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Директор комунального підприємства Руслан Пушкаренко проінформував присутніх про порядок фінансування закладу. Також Руслан Володимирович зазначив, що через те що був відмінений «червоний список» по якому виділялись кошти на пацієнтів які не уклали декларацію з лікарем та через  відсутність в достатній кількості лікарського складу заклад недоотримує кошти. Також через нестачу коштів у «Знам’янському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги» проводиться оптимізація.

Наостанок директор закладу повідомив, що на даний час вже завершились тендерні процедури на придбання службових автомобілів для лікарів сільських лікарських амбулаторій за якими наш район отримає 6 нових авто.

 

Прочитано 17 раз