На Знам’янщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій атомній електростанції

Керівництво Знам’янської районної ради, Знам’янської районної державної адміністрації,  Знам’янської міської ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, представники трудових колективів, громадськість району та міста взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вибух атомного реактора на ЧАЕС був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території колишнього Радянського Союзу і далеко за його межі. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління. Ми зобов’язані тим людям, які собою закривали нас від страшної біди. Українці повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні ми живемо. Подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

У рамках заходів відбулися: панахида за загиблими учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, скорботна хода із вшанування їх пам’яті та покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів.

Прочитано 32 раз