На порядку денному – збереження та належне функціонування медичної галузі міста і району

11 грудня 2015 року

Саме це питання обговорювали за «круглим столом» голова районної ради Сергій Макаренко, його перший заступник Дмитро Молодченко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Слюсаренко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Бикуб разом з міським головою Сергієм Філіпенком, начальником фінансового управляння міської ради Тетяною Івасків, депутатами та медичними працівниками. 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації надав пропозиції щодо забезпечення доцільного формату проведення трансформаційних змін у мережі медичних закладів міста та району, враховуючи існуючі настрої щодо створення міського медичного закладу на базі ДЗ «Відділкова лікарня ст.Знам’янка ДП «Одеська залізниця». Дорученням голови облдержадміністрації визначені шляхи включення відомчих медичних закладів на території області у єдиний медичний простір, прийняття їх у власність територіальних громад і зміну формату діяльності.

Керівники міста та району радилися з медичними фахівцями в частині збереження та належного фінансування медичної галузі міста і району.

За підсумками розгляду питання порядку денного «круглого столу», його учасники дійшли єдиного рішення – шляхом об’єднання двох лікарень створити єдину – міськрайонну лікарню, яка буде функціонувати для забезпечення медичних потреб населення як міста, так і району.

У ході обговорень було запропоновано залишити первинну медичну ланку в районі, так як в основному вона обслуговує населення району, а вторинну – (дві лікарні, які планується шляхом об’єднання перейменувати в міськрайонну) – місту. Це поки що припущення, але ці питання будуть вивчатися з депутатами міського та районного рівнів, трудовими колективами центральної районної лікарні, міського медичного закладу та комунального закладу «Первинної медико-санітарної допомоги».

Будуть враховані всі «за» і «проти», щоб населення отримувало належне медичне обслуговування.

Прочитано 24 раз