На пленарному засіданні ХХХІ сесії Знам’янської районної ради розглянули низку питань та вручили ключі від квартири

Сьогодні під головуванням голови районної ради С. Макаренка відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації О. Лукашов, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

У ході роботи пленарного засідання депутати внесли зміни до районної комплексної  програми  соціального захисту  населення  «Турбота» на  2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від  22 грудня 2017 року № 377; районної програми забезпечення соціальним впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2018 року, затвердженої рішенням районної ради від 05 липня 2016 року № 110; до програми економічного і соціального розвитку Знам’янського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від  22 грудня 2017 року № 383 та розглянули питання щодо  умов оплати праці Слободніченко О. Б., на яку тимчасово, до призначення нового начальника, покладено виконання обов’язків начальника комунального підприємства районної ради «Районна аптечна мережа». Начальник фінансового управління райдержадміністрації Г. Бискуб ознайомила депутатів з питанням «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 364 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Також Олександр Сергійович та Сергій Дмитрович виконали приємну місію і вручили Юлії Белан — дитині, позбавленій батьківського піклування, ключі від квартири, придбаної відповідно до програми забезпечення соціальним впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2018 року, затвердженої рішенням районної ради від 05 липня 2016 року № 110.

У районі триває акція з придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб із їх числа», згідно з якою держава другий рік виділяє цільову субвенцію на ці цілі та виступає головним гарантом забезпечення прав, проявляє турботу про таких дітей.

Юлія Федорівна перебуває на квартирному обліку з 2011 року відповідно до рішення виконавчого комітету Богданівської сільської ради від 28 січня 2011 року №63. Вартість квартири, яка знаходиться у м.Знам’янка, складає 278796 грн., загальна площа – 28,5 кв.м. Квартира розташована у центрі міста на 3-му поверсі 3-х поверхового будинку, біля якого є магазини, зупинка автобуса. Неподалік розташовані лікарня, будинок культури, будинок дитячої та юнацької творчості, міський парк відпочинку. Відстань до дитячого садочку становить приблизно 500 м, до школи – 1 км, що дуже важливо, адже Юлія виховує 2-х дівчаток.

Наприкінці пленарного засідання сесії очільники району привітали усіх з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим і побажали міцного здоров’я, щастя, миру і процвітання!

Прочитано 62 раз