ХХVІІІ сесія Знам’янської районної ради сьомого скликання

07 вересня 2018 року під головуванням С. Макаренка відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак, депутат Кіровоградської обласної ради    М. Могилей, керівник Знам’янської місцевої прокуратури С. Когатько, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Керівник Знам’янської місцевої прокуратури С. Когатько ознайомив депутатів з інформацією про результати діяльності Знам’янської місцевої прокуратури у першому півріччі 2018 року.

В процесі роботи депутатами було внесено зміни та доповнення до районних програм соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки,  оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018-2020 роки та до районної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Знам’янському районі на 2016 – 2018 роки.

Депутати затвердили в новій редакції  районні програми цивільного захисту Знам’янського району на 2016 – 2020 роки;  розвитку агропромислового комплексу Знам’янського району на 2018 – 2023 роки.

Також було прийнято програму фінансової підтримки та розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Знам’янського району на 2018-2019 роки та затверджено структуру комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради у новій редакції.

З питанням «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 364 «Про районний бюджет на 2018 рік» присутніх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Г. Бискуб., яка також прозвітувала про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Сидоренко ознайомила депутатів з низкою освітніх питань, а саме:

— Про припинення діяльності юридичної особи —  Веселокутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.

— Про припинення діяльності юридичної особи —  Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.

— Про завершення процедури припинення  діяльності юридичної особи — Коханівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.

— Про завершення процедури припинення  діяльності юридичної особи —  Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області.

— Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до  спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району.

Також депутати внесли зміни до структури виконавчого апарату районної ради та розглянули питання затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

 

 

Прочитано 41 раз