ХХХVІ сесія Знам’янської районної ради сьомого скликання

22 серпня 2019 року

22 серпня під головуванням С. Макаренка відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак, в. о. керівника Знам’янської місцевої прокуратури В. Рубан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Про результати діяльності Знам’янської місцевої прокуратури на території Знам’янського району у І півріччі 2019 року проінформував в. о. керівника Знам’янської місцевої прокуратури В. Рубан.

У ході роботи сесії депутати внесли зміни до районної комплексної  програми  соціального захисту  населення  «Турбота» на  2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від  22 грудня 2017 року         № 377, до програми оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 379, та затвердили низку районних програм, а саме: програму розвитку культури на  2019-2021 роки в новій редакції, програму територіальної оборони Знам’янського району на 2018-2019 роки в новій редакції, програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2020-2022 роки.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Г. Бискуб прозвітувала про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року і ознайомила депутатів з питанням «Про внесення   змін  до   рішення  районної ради від 14 грудня 2018 року № 566 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Також депутати розглянули питання щодо функціонування галузі медицини в районі, зокрема, внесли зміни до програми «Фінансова підтримка та розвиток первинної медико-санітарної допомоги на 2018-2019 роки», затвердженої рішенням районної ради від 07 вересня 2018 року № 475,  та затвердили структуру комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради у новій редакції і фінансовий план підприємства на 2019 рік у новій редакції.

В «Різному» виступила перший заступник голови райдержадміністрації      О. Грінчак з інформацією щодо поповнення автопарку медичних закладів району. Нові автомобілі для 6 лікарських амбулаторій придбані  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Голова районної ради С. Макаренко проінформував депутатів про роботу в контексті адміністративно-територіальної реформи, зокрема, щодо проведення нарад з сільськими головами по питанню формування пропозицій та внесення змін до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

Наприкінці С. Макаренко привітав усіх присутніх з нагоди Дня незалежності України.

Прочитано 32 раз