ХХХ сесія Знам’янської районної ради сьомого скликання

14 грудня 2018 року під головуванням С. Макаренка відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак, депутат Кіровоградської обласної ради М. Могилей, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії Сергій Дмитрович та Дмитро Миколайович вручили свідоцтво про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району» депутату районної ради      Коробченку О. М., який  очолює трудовий колектив ТОВ «Каунас», занесений районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Звітуючи  про свою роботу за 2018 рік, голова районної ради зупинився на основних напрямках роботи ради, окреслив основні показники і досягнення та подякував   депутатам районної ради, райдержадміністрації, сільським радам, керівникам установ, підприємств і організацій району за співпрацю та злагоджену роботу на благо району.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації А. Іванова ознайомила депутатів із змінами, які пропонується внести до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377 та до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей   Знам’янського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 379.

Також депутати внесли зміни до районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09 вересня 2016 року № 137 та до програми «Фінансова підтримка та розвиток первинної медико-санітарної допомоги на 2018-2019 роки», затвердженої рішенням районної ради від 07 вересня 2018 року № 475.

Депутати затвердили районну програму «Оборона» на 2019 рік, програму з локалізації та ліквідації карантинних організмів на території Знам’янського району на 2019-2021 роки, районну програму висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у газеті «Сільське життя», районну програму розвитку культури на 2019-2021 роки.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації І. Чубін представила депутатам районні програми економічного і соціального розвитку Знам’янського району на  2019  рік та розвитку малого та середнього підприємництва у Знам’янському районі на 2019-2021 роки.

Заслухавши  доповіді  начальника фінансового управління райдержадміністрації Г. Бискуб, депутати    внесли   зміни до  рішення   районної  ради   від 22 грудня 2017 року № 364 «Про районний бюджет на 2018 рік» та затвердили районний бюджет на 2019 рік.

На 30-ій сесії районної ради також було встановлено умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради на 2019 рік, внесено  зміни до  фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради на ІV квартал 2018 року, затверджено Статут комунального підприємства Знам’янської районної ради по  господарському забезпеченню у новій редакції, план роботи районної ради  на  2019 рік та  прийнято рішення щодо затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

Прочитано 29 раз