ХХІІІ сесія Знам’янської районної ради сьомого скликання

22 грудня 2017 року

22 грудня 2017 року під головуванням С. Макаренка відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації О. Лукашов, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії Сергій Дмитрович та Олександр Сергійович вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради голові фермерського господарства «Юпітер – Ф», депутату районної ради Федорченку О. В. за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі сільського господарства та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Депутати прийняли рішення про передачу цілісного майнового комплексу центральної районної лікарні, про передачу з балансу Знам’янської центральної районної лікарні на баланс комунального закладу «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» медичного обладнання кабінетів стоматологів і клініко-діагностичних лабораторій та затвердили структуру комунального закладу «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції. Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді О.Яценко ознайомила присутніх із змінами до районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09 вересня 2016 року №137.

Депутати затвердили Програму енергоефективності Знам’янського району на 2018 – 2020 роки, районну програму розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2018 – 2021 роки та районну програму розвитку агропромислового комплексу Знам’янського району на 2018 – 2023 роки.

Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації А.Іванова представила депутатам низку соціальних програм, а саме: районну комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» на 2018 – 2020 роки», районну програму підтримки громадських організацій на 2018 – 2020 роки, районну програму оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018 – 2020 роки.

Також депутати затвердили районну програму «Оборона» на 2018 рік.

Редактор районної газети сільське життя К. Матко ознайомила депутатів із змінами до районної програми підтримки комунального підприємства редакції Знам’янської районної газети «Сільське життя на 2015 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 січня 2015 року №694 та представила районну програму висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у районній газеті «Сільське життя» на 2018 рік.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації І. Чубін ознайомила депутатів з питаннями «Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Знам’янського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23 грудня 2016 року № 199 та «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Знам’янського району на 2018 рік»

Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Г. Бискуб «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 201 «Про районний бюджет на 2017 рік» та затвердили районний бюджет на 2018 рік.

Розглянули питання про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради, внесли зміни до договору оренди майна, що належить до спільної власності  територіальних громад сіл Знам’янського району від 07 серпня 2017 року № 15 і до рішення районної ради від 27 квітня 2017 року № 246 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл Знам’янського району та приймання-передачу в оперативне управління об’єктів нерухомості».

В «Різному» виступив голова районної державної адміністрації О.Лукашов. Олександр Сергійович подякував керівництву районної ради, депутатському корпусу та сільським головам за порозуміння і співпрацю у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району та привітав всіх з наступаючим Новим роком і Різдвяними святами.

               

Прочитано 71 раз