ХХІІ сесія Знам’янської районної ради сьомого скликання

12 грудня 2017 року під головуванням С. Макаренка відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації О. Лукашов, депутат Кіровоградської обласної ради М. Могилей, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

Присутніми було заслухано звіт голови районної ради С.Макаренка, внесено зміни до програм: цивільного захисту Знам’янського району на 2016-2020 роки, «Оборона» на 2017 рік та «Турбота» на 2016-2017 роки.

З питанням «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 201 «Про районний бюджет на 2017 рік» ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Г. Бискуб, яка також прозвітувала про виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2017 року.

Депутатами було затверджено фінансові плани комунальних підприємств районної ради на 2018 рік та підтримано питання про реформування комунального підприємства «Редакція районної газети «Сільське життя».

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації І. Чубін проінформувала щодо Порядку передачі з балансу на баланс об’єктів та майна, що належать до спільної власності територіальних громад сіл Знам’янського району Кіровоградської області.

З  майновими питаннями присутніх ознайомили головний лікар центральної районної лікарні І.Муравський, головний лікар комунального закладу «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Н.Гречина та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району Н.Олефірова.

На сесії також було розглянуті питання про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

В «Різному» голова районної державної адміністрації О.Лукашов довів до відома присутніх інформацію щодо  майнового комплексу центральної районної лікарні.

Прочитано 55 раз