Керівники району привітали матерів воїнів, які загинули у зоні АТО

15 травня 2020 року

Одними із найбільш зворушливих, найдушевніших і найтепліших свят є День матері та Міжнародний день сім’ї, які відзначаються у травні.

Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко, учасники ООС/АТО відвідали та привітала матерів воїнів, які загинули у зоні АТО Галину Андріївну Ярмошевич, (с.Саблине), Надію Іванівну Бутенко (с.Дмитрівка), Валентину Захарівну Каплун та Лілію Олександрівну Рикалову (с.Богданівка), Олену Григорівну Голікову (м.Знам’янка).

Їх сини Віктор Йосипович Ярмошевич, Микола Валерійович Бутенко, Олександр Петрович Каплун та Роман Анатолійович Рикалов,  Віктор Анатолійович Голий поклали своє життя за нас, нашу державу та її незалежність. Немає більшої цінності, ніж жити на вільній українській землі, із честю та гідністю називати себе українцями, пишатися своєю країною, своїми героями.

Вітаючи жінок зі святом голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк наголосив, що жодні слова та вчинки не зможуть зменшити душевного болю матері за загиблим сином. Ми схиляємо голови перед подвигом цих воїнів, перед їх відвагою. Ми шануємо їх матерів, які виховали гідних синів. Ми завжди будемо пам’ятати наших юнаків, а пам’ять, як духовний заповіт Солдата України, непідвладна часу, як і любов до Батьківщини, в ім’я якої вони поклав своє життя.

 

Прочитано 7 раз