Керівники району привітали дітей з Днем Святого Миколая

19 грудня 2017 року

Сьогодні Україна та весь християнський світ святкує одне з найсвітліших та радісних свят – День Святого Миколая Чудотворця.

З його приходом кожен очікує на маленьке диво, звершення якого під силу лише Святому. Особливо наближення цього свята чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює найзаповітніші бажання. Дорослі, в свою чергу, мають подбати, щоб цей день став незабутнім для них, подарувати їм віру у казку.

Голова районної ради С.Макаренко завітав до дитячого дошкільного закладу «Рушничок» у с. Пантазіївка, голова районної державної адміністрації О.Лукашов — до дитячого дошкільного закладу «Ромашка» в с.Казарня.

Вітаючи малюків, очільники району наголосили,  що День Святого Миколая розпочинає череду зимових свят, які так чекають усі діти нашої країни. Вони побажали дітлахам здоров’я, щасливого дитинства та здійснення найзаповітніших мрій, а також дарунки та солодощі.

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак та радник голови з питань АТО В.Мухуров привітали зі святом Святого Миколая вихованців дитячого будинку сімейного типу Пукало Надії Василівни і Пукала Івана Володимировича (с.Мошорине). Олена Анаталіївна та Володимир Ростиславович вручили дітям подарунки від першого заступника голови обласної ради Ю.Гугленка та побажали дітям здоров’я та гарних Новорічних ї Різдвяних свят.

Усі зустрічі пройшли у веселій та святковій атмосфері, а дітлахи окрім подарунків, отримали казковий настрій.

Прочитано 21 раз