Керівники району поклали квіти до місць поховання загиблих воїнів-афганців

12 лютого 2016 року

Цього року виповнюється 27-а річниця від дня, коли останній солдат покинув територію Республіки Афганістан. У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а й висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військовий обов’язок в «гарячих точках» планети.

Ця війна забрала тисячі українських життів. Ще тисячі залишились інвалідами. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

Сьогодні, на жаль, такою «гарячою» точкою стала й Україна. Українці захищають інтереси незалежності нашої держави, її територіальну цілісність і недоторканість кордонів, демонструючи всьому світові нескореність агресору, приклади мужності і вірності громадянському обов’язку.

Керівництво  районної ради, районної державної адміністраці, працівники районної державної адміністрації, сільські голови, представники громадськості району та воїни-афганці здійснили покладання квітів до місць поховання загиблих воїнів-інтернаціоналістів в населених пунктах Знам’янського району.

Голова районної ради С.Макаренко, Пантазіївський сільський голова В.Кутинець, воїни-афганці відвідали місця поховання Олексія Володимировича Зверєва, Петра Михайловича Гаврецького, Леоніда Олександровича Гладченка та поклали квіти на могили воїнів-інтернаціоналістів.

Спільно з Мошоринським сільським головою О.Кондратенком, членами громадської організації «Знам’янська районна спілка ветеранів війни в Афганістані», учнівською молоддю та громадськістю с.Мошорине, голова районної ради С.Макаренко поклав квіти до пам’ятного знаку Сергія Семеновича Довженка – воїна-афганця (с.Мошорине); взяв участь у тематичному заході, присвяченому 27-й річниці виведення військ з Афганістану, який відбувся на базі Мошоринської ЗОШ І-ІІІ ст., та вручив Відзнаку Президента України – пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-афганцям: Олексію Володимировичу Баланенку Віталію Володимировичу Борисюку, Віктору Миколайовичу Бузько та Ігорю Степановичу Росі.

Керівник апарату райдержадміністрації О.Слюсаренко, спільно з Іванковецьким сільським головою Л.Магась, членами громадської організації «Знам’янська районна спілка ветеранів війни в Афганістані» та учнівською молоддю, поклала квіти до пам’ятного знаку Ігоря Анатолійовича Скічка – воїна-афганця, який похований у с.Заломи Іванковецької сільської ради.

Представники райдержадміністрації та громадськості району, також, поклали квіти до пам’ятних знаків Олександра Михайловича Галкіна (с.Топило), Віктора Григоровича Кголя (с.Трепівка) та Миколи Миколайовича Чемериса (с.Коханівка).

Прочитано 25 раз